HABERLER

Ambalaj ve Ürün Rengi Değişikliği

2014/08/13

Değerli Müşterilerimiz,

DJ PARTS ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bu yazı ile sizlere 2014 yılının Temmuz ayından itibaren geçerli olmak üzere DJ PARTS’ın ürün ambalajında değişikliğe gidileceğini bildirmekteyiz. Yeni ambalaj tasarımının 2015 yılının Ocak ayında tamamlanması hedeflenmektedir. Bu geçiş dönemi içerisinde, bazı sevkiyatlarda hem eski hem de yeni ambalajlar yer alabilir.

Bu değişimi marka konumlamasında yansıtabilmek amacıyla; origaminin Uzakdoğu kökenli bir sanat olması ve turnanın da tüm Uzakdoğu kültürlerinde uzun ömürlülük, refah ve iyi şansın sembolü olması nedeniyle, Uzakdoğu mirasını yansıtan origami turna sembolünü seçtik.

Rekabetin yoğun olduğu pazarda ilk etki önemlidir. Bu nedenle, rakiplerimizden kendimizi farklılaştırmak üzere geleneksel ambalaj tasarımından tamamen farklı bir yaklaşıma geçtik. Yeni ambalajın olumlu bir tepki oluşturacağına eminiz.

Ayrıca, bu vesile ile sizlere DJ PARTS fren balatalarının ve amortisörlerinin renklerinin de hemen yürürlüğe girmek üzere griden siyaha değiştiğini bildiririz.

DJ PARTS ürünlerini desteklediğiniz için tekrardan teşekkür ederiz. Bu bildirimle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz olursa, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Saygılarımızla,

DJ PARTS Satış ve Pazarlama Ekibi

 

Duyuru PDF’ini indirmek için tıklayınız.

Diğer Haberler

Ambalaj ve Ürün Rengi Değişikliği
2014/08/13
Kaliteli+Dayanıklı+Güvenilir = DJ PARTS
2012/12/29
Kapsamlı Yedek Parça Hizmeti
2012/12/29

ÜRÜNLER

AMORTİSÖR

Yüksek kalitede tasarlanmış ve üretilmiş TS 3034 standartlarında TSE belgeli amortisörler

ALT TAKIM PARÇALARI

Sürüş konforundan ödün vermeyen performans.

FREN PARÇALARI

En zorlu şartlarda bile güvenli duruş.

HİDROLİK PARÇALAR

Güvenilir bir yolculuk için en iyi performans.

DİĞER ÜRÜNLER

Nerede ve ne zaman ihtiyacınız olursa biz güvenilir ortağınız olarak otomotiv yenileme pazarında yanınızdayız.